+420 602 404 361

palsped@palsped.cz

PALSPED s.r.o.

Profil společnosti

Společnost PALSPED s.r.o. vznikla v roce 2003 nejprve jako fyzická osoba Ľudovít  Pál – Palsped. S rozvojem firmy došlo poté k přechodu na s.r.o.

Po celou dobu existence se společnost zabývá přepravními službami, mezinárodní spedicí a zasilatelstvím

Zajistíme všechny druhy přeprav, naší specializací jsou termínované dodávky komponentů pro průmyslové výroby.

Našimi partnery jsou významné evropské společnosti převážně z oborů automobilového průmyslu, High-tech, strojírenské výroby a maloobchodní distribuce.

Našim partnerům GARANTUJEME

  • Přesné a včasné dodání
  • Perfektní přepravní podmínky
  • Nákladově efektivní řešení

Vývoj přeprav PALSPED

Spolehlivý partner

Pro všechna odvětví průmyslu a výroby

Přepravujeme jakékoli zboží, které nevyžaduje transport při kontrolované teplotě, včetně expresních dodávek a přepravy nebezpečného zboží.

Našimi partnery jsou významné evropské společnosti převážně z technologických oborů.

 

Automobilový průmysl

Automobilový průmysl byl v oblasti logistických řešení vždy inovátorem. K zajištění plynulé výroby je potřeba garantovat dodávky komponentů od subkontraktorů v přesném časovém rozmezí v řádu několika minut. Za téměř dvě desetiletí existence PALSPED jsme prokázali, že jsme schopni v tomto logisticky náročném odvětví obstát. 

High - Tech

Elektronika, počítačová a kancelářská technika, výrobky telekomunikačních sítí, elektronické součástky a polovodiče. Zboží s vysokou hodnotou, vysoce náročné na bezpečnost při přepravě i při manipulaci a skladování. Firmy ve špičkovém technologickém odvětví důvěřují PALSPED. 

Strojírenská výroba

PALSPED přepravuje zboží pro všechna odvětví strojírenského průmyslu od místních menších a středně velkých společností až po nadnárodní koncerny. Zajišťujeme dodávky pro výstavbu a těžbu, těžký strojírenský průmysl, elektromechanickou výrobu a výrobu obráběcích strojů či vzduchotechniky, dále pro zpracovatelský průmysl a dopravní strojírenství. 

Maloobchodní distribuce

Maloobchodní trh je v neustálém pohybu. Často se měnící požadavky zákazníků, ostrý konkurenční boj, výkyvy trhu i módní vlivy znamenají pro logistiku nikdy nekončící výzvu. Jsme součástí tohoto procesu. Díky na míru vyvinutému softwaru můžeme veškeré vaše požadavky na transport zboží řešit operativně a reagovat velmi rychle. 

Vážíme si, že naši zákazníci s námi spolupracují dlouhodobě

Pokud hledáte spolehlivého partnera v dopravě, jsme k dispozici.

Ľudovít Pál

majitel společnosti

+420 602 404 361

palsped@paslped.cz

CzechGermanEnglishFrenchHungarian